Miltelinis dažymas

Miltelinis dažymas

Miltelinis dažymas

Miltelinis dažymas

Tai patikimas, ekologiškas ir ilgaamžis dažymo būdas, pasižymintis dideliu atsparumu aplinkos poveikiui, pavyzdžiui, korozijai, UV saulės spinduliams, bei mechaniniams pažeidimams. Galime nudažyti bet kuria, Jūsų iš RAL koloretės pasirinkta spalva. Taip pat dažome pagal užsakymus pagamintomis spalvomis, įvairiais blizgumo lygiais (blizgančios, pusiau blizgančios bei matinės) ir įvairių paviršių efektų, tokių kaip: lygus, apelsino žievelės, „metalic“, „smėlio“ struktūrinis efektas.

Didžiausias gaminys, kurį galime įdėti į savo krosnį yra 9600x1500x1900mm. Šis dažymo būdas tinka praktiškai visiems metalams, išskyrus tuos, kurių lydymosi temperatūra žemesnė nei 220 °C . Esant didesniam korozijos lygiui - gaminių paviršius yra papildomai paruošiamas vienu iš būdų: karštai cinkuojamas (HDG) ir atliekamas galutinis dažymas pasirinkta spalva.

Šis dažymo būdas ir jo technologija turi daug privalumų: patvarumas, atsparumas mechaniniam poveikiui, atsparumas agresyvioms klimato bei aplinkos sąlygoms, korozijai, estetinis gaminio išbaigtumas, sudėtyje nėra jokių toksinių medžiagų. Šių privalumų teikiama nauda ypač aktuali agrotechnikos gamintojams, tolimųjų reisų įmonėms, įvairių prietaisų gamintojams.

Susisiekite su mumis pildydami kontaktinę formą, esančią žemiau, arba skiltyje "Kontaktai" nurodytais kontaktais.

Kontaktinė forma

Jūsų vardas (privaloma)

Jūsų e-paštas (privaloma)

Jūsų telefono numeris (privaloma)

Tema

Jūsų žinutė